Akce 2024

Nabídka: Pojeďte s námi na generálky České filharmonie

Kromě přírody i krásná hudba nám činí dobře na duši. Pro jarní část kulturní sezony nabízíme opět vstupenky na generální zkoušky České filharmonie v pražském Rudolfinu. Podívejte se na přiložený program, a pokud máte zájem, napište Sylvě Staňkové, na který termín a kolik lístků si přejete – mail: sylviestankova@email.cz nebo SMS na číslo 737 576 733. Heslo: Kdo dřív přijde…


Čtvrteční výlety – březen a duben

Na březen a duben jsme pro vás připravili osm jednodenních výletů. Každý čtvrtek s námi můžete vyrazit do přírody na kratší či delší trasu, vždy vedenou prověřeným průvodcem z našich řad.

Pozvánka s rozpisem termínů a tras je zde.


27.04. Mezinárodní turistický pochod Přátel přírody

Sobota 27. 4. 2024 :: Start: 9.00 Jablonec n/N, Horní náměstí u Letního kina

Zveme vás na 20. ročník Mezinárodního turistického pochodu Přátel přírody, Jablonec nad Nisou. Na pochodu uvítáme, jako každoročně, partnerské sdružení Přátel přírody/Naturfreunde z Löbau. Doprava objednaným autobusem, cena za dospělou osobu tam i zpět 100 Kč.
Trasa pochodu: Naučná stezka Podtrosecké údolí: Borek pod Troskami – rašeliniště Vidlák – Věžický rybník – údolí Žehrovky

Podrobnosti jsou v pozvánce zde.


Program jabloneckých Přátel přírody na rok 2024

Jednodenní výlety a vícedenní výjezdy v bližším i vzdálenějším okolí Jablonce nad Nisou i jinde v Česku a v zahraničí. To vše obsahuje plán programu jabloneckých Přátel přírody na rok 2024. 

Přihlášky, platby a informace vždy ve středu od 15.00 do 16.30 hod. v klubovně v Jehlářské 13 v Jablonci nad Nisou