Startuje přihlašování na celostátní Setkání Přátel přírody

Jedenáctý celostátní sraz členů a příznivců spolku Přátelé přírody, z. s., se koná 3. – 6. 10. 2024 ve Svoru u Nového Boru v Libereckém kraji. Jako základnu pro náš sraz jsme zvolili Rekreační středisko Star Line na jižním okraji Šluknovského výběžku, v krásném prostředí CHKO Lužické hory. Na programu je pěší turistika po zajímavých přírodních a historických místech Lužických hor, besedy a večerní posezení s kytarou i bez. Takže hurá do hor a skal! Podrobnosti a přihlášky zde.

Nabídka: Pojeďte s námi na generálky České filharmonie

Kromě přírody i krásná hudba nám činí dobře na duši. Pro jarní část kulturní sezony nabízíme opět vstupenky na generální zkoušky České filharmonie v pražském Rudolfinu. Podívejte se na přiložený program, a pokud máte zájem, napište Sylvě Staňkové, na který termín a kolik lístků si přejete – mail: sylviestankova@email.cz nebo SMS na číslo 737 576 733. Generální zkoušky se konají v Praze, ve Dvořákově síni Rudolfina. Více zde…

Připravili jsme velikonoční dílničku

Zveme tvořivé babičky i vnoučata na Velikonoční dílnu, která se bude konat ve středu 27. března od 15.30 hodin v klubu Přátel přírody v Jehlářské. Se Sylvou a Světlanou si vyrobíte jednoduché dekorace na stůl i na okna (papírové květiny a krabičku, beránka z bambule). Můžete si přinést roličku od toaletního papíru a nůžky. Další materiál bude připraven. Těšíme se na vás! Plakátek je tady.